פרויקט "המשלחת" של אכב"י יוצג בתערוכת התיירות IMTM

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מודל פרויקט "המשלחת" יוצג באירוע מיוחד שייערך במסגרת תערוכת התיירות הבינלאומית IMTM שתתקיים בימים 11 – 12 בפברואר 2020 במרכז הירידים בתל אביב. בכנס יוצג מודל שיאפיין את פעילותם של כתבי הבלוגים במהלך סיור ביישוב או באזור תוך פעילות משולבת של פרסומים אודות המקומות שבהם יבקרו הבלוגרים.
המודל שיוצג יביא סיקור מתוך סיור "המשלחת" באזור שדרות, אשקלון ועוטף עזה שייערך בימים 13 – 14 בינואר 2020 בשיתוף עם איגוד משווקי התיירות בישראל. בנוסף יוצג בכנס סרט וידאו קצר שבו יופיעו ראיונות עם הבלוגרים המשתתפים ב"משלחת".
קטעי הווידיאו יועלו בהמשך גם ליוטיוב ולאתרים נוספים בהם אתר איגוד כתבי הבלוגים (אכב"י) ואתר איגוד משווקי התיירות. הקטעים המצולמים יוכלו לשמש גם את המארחים למטרות חשיפה.

ב"משלחת" לשדרות ולאשקלון ישתתפו כ-20 כתבי וכתבות בלוגים ממגוון תחומים בהם לייף-סטייל, תיירות, אוכל, משפחה, תרבות ואמנות, ילדים, טכנולוגיה, חדשות, מוניציפלי ועוד.
רשימת האתרים שנבחרו לביקור ולסיקור מגוונת מאוד וניתן למצוא בה את בית הקפה החברתי "גוטה", מרכז חוסן הקהילתי שמעניק טיפול ייחודי לנפגעי חרדה, נשים אתיופיות המייצרות אמנות רקמה בקבוצת "הרוקמות", כיתת רובוטיקה של המרכז הטכנולוגי, מרכז המחול "אדמה שדרות" של הכוריאוגרפים ליאת דרור וניר בן גל, ביתאמנית המוזאיקה אילנה שפיר, סדנת הבירה "קרמזינה" של הדס קרמזין, בית האישה ההודי באשקלון של ריקי שי, "סי פארק אשקלון", עם אפרת צחור מנהלת התיירות של העיר. אתר מיסטיקה בנתיבות עם יורם טוויטו, אתרי אוכל ולינה ועוד. בנוסף יתקיימו מפגשים עם נציגים בכירים של העיריות בשדרות ובאשקלון.
בחירת הנושאים המגוונת, נועדה לאפשר לבלוגרים מתחומי כתיבה שונים ומגוונים להיות שותפים בפרויקט "המשלחת" והסיור הראשון יהווה מודל לביצוע מיזמים דומים בארץ ובחו"ל.
נותרו עדיין מקומות בודדים להשתתפות ב"משלחת" וכל המקדים להירשם באתר אכב"י, יזכה.
להרשמה

הישארו מעודכנים והירשמו לקבלת עדכונים מאיתנו:

אל תפספסו את האירועים הקרובים שלנו והירשמו כבר עכשיו