פרויקט "המשלחת" – מחווה של איגוד כתבי הבלוגים לעיר שדרות וסביבתה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

פרויקט "המשלחת" הראשון של איגוד כתבי הבלוגים יתקיים בימים שלישי ורביעי, 12 – 13 בנובמבר 2019 באתרי העיר שדרות ובסביבתה. המיזם יוצא לדרך בשיתוף עם איגוד משווקי התיירות בישראל והוא מתקיים כמחווה לאתרים הנמצאים בקו העימות של סובב עזה.

פרויקט "המשלחת" יכלול כ-20 כתבי וכתבות בלוגים ממגוון תחומים בהם לייף-סטייל, תיירות, אוכל, משפחה, תרבות ואמנות, ילדים, טכנולוגיה, חדשות, מוניציפלי ועוד.
ברשימת האתרים שנבחרו לביקור ולסיקור ניתן למצוא את בית הקפה החברתי "גוטה", מרכז חוסן הקהילתי שמעניק טיפול ייחודי לנפגעי חרדה, נשים אתיופיות המייצרות אמנות רקמה בקבוצת "הרוקמות", כיתת רובוטיקה של המרכז הטכנולוגי, מרכז המחול "אדמה שדרות" של הכוריאוגרפים ליאת דרור וניר בן גל, ביתאמנית המוזאיקה אילנה שפיר, סדנת הבירה "קרמזינה" של הדס קרמזין, בית האישה ההודי באשקלון של ריקי שי, "סי פארק אשקלון", עם אפרת צחור מנהלת התיירות של העיר. אתר מיסטיקה בנתיבות עם יורם טוויטו, אתרי אוכל ולינה ועוד. בנוסף יתקיימו מפגשים עם נציגים בכירים של העיריות בשדרות ובאשקלון.
בחירת הנושאים המגוונת, נועדה לאפשר לבלוגרים מתחומי כתיבה שונים ומגוונים להיות שותפים בפרויקט "המשלחת" והסיור הראשון יהווה מודל לביצוע מיזמים דומים בארץ ובחו"ל.
בנוסף לפוסטים השונים שיועלו ע"י משתתפי הסיור בבלוגים האישיים שלהם, המיזם כולו יצולם בווידאו והבלוגרים עצמם ירואיינו באתרים המשתייכים לתחומי הסיקור שלהם. קטעי הווידיאו יועלו ליוטיוב ולאתרים נוספים בהם אתר איגוד כתבי הבלוגים (אכב"י) ואתר איגוד משווקי התיירות. הקטעים המצולמים יוכלו לשמש גם את המארחים למטרות חשיפה.
מודל פרויקט "המשלחת" יוצג באירוע מיוחד שייערך במסגרת תערוכת התיירות הבינלאומית IMTM שתתקיים בימים 11 – 12 בפברואר 2020 במרכז הירידים בתל אביב.
ה"משלחת" פתוחה להשתתפות כל כתב בלוג באשר הוא, אך לחברי אכב"י, שמורה העדפה בהרשמה למיזם. יועדפו גם יוטיוברים שיש להם עניין לצלם את הפרויקט ולהציג את עבודתם במסגרת האירוע בתערוכת התיירות.
ניתן להירשם לפרויקט בלחיצה כאן
אפשר גם לשלוח שאילתות לבירורים ושאלות.

(התמונה מתוך גוגל ארץ)

הישארו מעודכנים והירשמו לקבלת עדכונים מאיתנו:

אל תפספסו את האירועים הקרובים שלנו והירשמו כבר עכשיו