נפתחה ההרשמה לפרויקט "המשלחת" של איגוד כתבי הבלוגים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

פרויקט "המשלחת" של איגוד כתבי הבלוגים בישראל יוצא לדרך. מדובר במיזם חדש ובעל מאפיינים ייחודיים. הפרויקט מתקיים בשיתוף עם איגוד משווקי התיירות בישראל, המהווה זרוע ביצועית של המיזם.
פרויקט "המשלחת" יתקיים במתכונת הכוללת כ-20 כתבי וכתבות בלוגים ממגוון תחומים בהם לייף-סטייל, תיירות, אוכל, משפחה, תרבות ואמנות, ילדים, טכנולוגיה, חדשות, מוניציפלי ועוד.
הבלוגרים המשתתפים במשלחת ישהו יומיים באזור, בעיר או במרחב שתואם מראש לביצוע המיזם. במהלך שהותם במקום יסקרו המשתתפים את מגוון התחומים שבהם הם עוסקים ואת רשמיהם יפרסמו בפוסטים שיתפרסמו בבלוגים שונים בניו מדיה (פייסבוק, בלוגים, יוטיוב, אינסטגרם וכו').

סיורי "המשלחת" יצולמו בווידאו ובמהלכם ירואיינו הבלוגרים עצמם במקומות שאותם הם מסקרים. סרטוני הווידאו הללו יועלו ליוטיוב, לאתר איגוד כתבי הבלוגים (אכב"י) ולאתר איגוד משווקי התיירות. הקטעים המצולמים יוכלו לשמש גם את אזורי הסיקור עצמם למטרות חשיפה.

הפנייה של גורמי שטח שירצו לארח את פרויקט "המשלחת" יכולה להתבצע בשתי דרכים. ניתן לפנות בעניין זה ישירות אל איגוד כתבי הבלוגים, או אל איגוד משווקי התיירות וההחלטה לבצע את הפרויקט באזור, עיר או מרחב כלשהו תתקבל במשותף בשני האיגודים האלה.
מזמיני "המשלחת" יספקו למשתתפים את כל השירותים הנדרשים לביצוע המיזם כולל תחבורה, אירוח, אוכל, לינה ותשלום שיקבע מראש בין המזמינים בשטח לנציגי הפרויקט.

הפעלה ראשונה של פרויקט "המשלחת" תהיה בחודש נובמבר 2019 בעיר שדרות ובחבל אשכול כחלק מהעידוד של אכב"י לתושבי עוטף עזה. הצגת הפרויקט כמודל ראשוני וייחודי תהיה בחסות משרד התיירות בחודש פברואר במסגרת יריד התיירות הבינלאומי של ישראל IMTM במרכז הירידים בתל אביב.
ההרשמה לפרויקט המשלחת תהיה פתוחה לבלוגרים בכל תחומי הסיקור שבהם הם עוסקים ובהתאם לכך יעשו המארחים חיבור של הכותבים למקומות הסיקור הרלוונטיים.
ההרשמה לפרויקט פתוחה לכל בלוגר באשר הוא, אך תינתן עדיפות ברישום ובהטבות הנלוות למיזם לבלוגרים חברי אכב"י. הנהלת האיגוד תהיה רשאית לקבוע סדרי עדיפויות נוספים במהלך הרישום. הודעה אישית תשלח למי שייבחר להשתתף בכל משלחת תצא לשטח.
ניתן להירשם כאן לפרויקט "המשלחת"

הישארו מעודכנים והירשמו לקבלת עדכונים מאיתנו:

אל תפספסו את האירועים הקרובים שלנו והירשמו כבר עכשיו