חשיבה מוחדשת בהנהלת אכב"י במטרה למנוע דחיית אירועים מתוכננים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

על אף המאמצים הרבים של הנהלת אכב"י לקיים רצף של אירועים לחברות ולחברי האיגוד במהלך החודשים האחרונים, נאלצנו מדי פעם לבטל או לדחות אירועים מתוכננים. הסיבה האחת והיחידה לדחייה היא חוסר ההיענות של החברים והחברות להירשם לאירועים אלה.
ביטול אירוע הוא בהחלט דבר מתסכל לנרשמים ויתכן שאף יותר לכל אלה שעבדו כדי להוציא אותו לפועל. ההחלטה על הביטול נובעת בדרך כלל עקב דרישת המקום שניתן בחינם, או המרצה שגם היא מגיעה בהתנדבות, למספר מסוים של משתתפים.
כאשר ההרשמה לא מביאה את המספר המבוקש, אין לנו ברירה אלא לבטל או לדחות את האירוע. כך גם באשר לאירוע "בלוגר על הבר", שאמור היה להתקיים ב-2.9 והוחלט ברגע האחרון על ביטולו.
עם זאת, הצוות המוביל של אכב"י, כבר עורך חשיבה מחודשת כדי להוציא לפועל אירועים שיוכלו להתקיים בכל מספר של נרשמים, כדוגמת האירוע החגיגי שעומד להתקיים ב-12.9 במלון My Jerusalem view
פתיחת הפעילות של אכב"י הייתה בתנופה רבה והדבר נתן את אותותיו בהצטרפות של עשרות החברים לאיגוד. למרות ההצלחה הזאת נדרשת הירתמות של כולם כדי להגדיל עוד את מספר חברי וחברות אכב"י ולהבטיח בכך שמתוך המאגר הגדול של הנרשמים לאיגוד, הרבה מהם יגיעו לפעילויות ולאירועים המתוכננים. המשימה הזאת מוטלת על כתפי כל אחד ואחת מכם והיא לא נחלתו של הצוות המוביל בלבד. די בכך שכל חבר וחברה ישפיעו על בלוגר/ית אחד/ת להירשם לאיגוד והתרומה להמשך הפעילות תהיה משמעותית ביותר.
 זה ניתן! זה אפשרי! זה הכרחי!

הישארו מעודכנים והירשמו לקבלת עדכונים מאיתנו:

אל תפספסו את האירועים הקרובים שלנו והירשמו כבר עכשיו