הבלוגרים של אכב"י חגגו את בוא השנה החדשה במלון בוטיק אגריפס ירושלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

איגוד כתבי הבלוגים קיים אירוע חגיגי בירושלים לקראת כניסת החדשה החדשה. האירוע שהתקיים במלון בוטיק אגריפס, נפתח בסיור עם השף בועז כהן בשוק מחנה יהודה. הבלוגריות והבלוגרים שהשתתפו במפגש (חלקם עם בני או בנות זוג), עברו בדוכנים השונים והתכבדו מתוצרתם בליווי הסברים וטעימות. המשתתפים ביקרו בין השאר בדוכן של "איש האתרוגים" שבו טעמו מגוון מיצים בעלי סגולות בריאות, בדוכן של "שלמה דגים" שבו הכין השף סלט סביצ'ה ייחודי בהשתתפות הבלוגרים, ובמסעדת "אישטבח", שבה הוגשו לבלוגרים המאפים המפורסמים של המקום בתוספת מיני בשרים.
לאחר הסיור התכנסו המשתתפים בלובי של מלון אגריפס הממוקם בקומת הגג של המלון. מנהלת השיווק, שני גולדסמן, הציגה את המגוון הרב שהמלון יכול להציע לאורחיו ואת יתרונותיו בהיותו ממוקם במקום מרכזי בירושלים.
יקבי ירושלים שנתנו חסותם לאירוע, הטעימו את כתבי הבלוגים ממיטב יינותיהם ונציגיהם סיפרו על היקב המצוי באזור התעשייה של עטרות ועל מרכז המבקרים שלו שנמצא בסמוך לטחנת הרוח של מונטיפיורי בימין משה.
יו"ר האיגוד, דני בירן, נשא דברי ברכה לקראת השנה החדשה ובין השאר פרס בפני המשתתפים את תכנית מיזם "המשלחת" (מידע מפורט על המיזם בידיעה נפרדת).
בסיום הערב הוענקו למשתתפים תעודות כתב/ת בלוג מטעם אכב"י (ראו ידיעה נפרדת).
הנהלת האכב"י שבה ומודה לכל הגורמים שתרמו להצלחת האירוע, בהם השף בועז כהן, מלון בוטיק אגריפס ויקבי ירושלים.
פוסטים ראשונים על האירוע שכבר עלו למרשתת ניתן לראות בבלוג Enough About Me לימור רוב ובבלוג "שיעמום הוא בחירה" של גלית קידר וכן גם סרטון וידאו.

הישארו מעודכנים והירשמו לקבלת עדכונים מאיתנו:

אל תפספסו את האירועים הקרובים שלנו והירשמו כבר עכשיו