איגוד כתבי הבלוגים בישראל הוקם בכנס השקה חגיגי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כנס ההשקה החגיגי של איגוד כתבי הבלוגים בישראל נערך ביום שישי 5 ביולי 2019 בהשתתפות עשרות רבות של בלוגרים בכל תחומי המדיה החברתית.
הכנס נערך במתחם העבודה "פנתרה" ברח' הארבעה 19 בתל אביב והמשתתפים בו שמעו סדרת הרצאות המקצועיות העוסקות בתחומי פרסום במדיה החברתית ובאתרי אינטרנט. רשימת המרצים כללה את אשת יחסי הציבור, אורנה בן חיים שדיברה על הדרכים ליצירת שיתופי פעולה בין כתבי הבלוגים בתחומים השונים לאנשי יחסי הציבור.
עו"ד ורה אורמן הרצתה על אופן השימוש בדרכים משפטיות בעבודת הבלוגרים, כולל התייחסות לשלבי תיאום הציפיות, חתימת ההסכמים, הגדרות המותג ותדמית. ויעל מן שחר, מומחית בתחום השפעות הטכנולוגיה על האדם, התמקדה בדבריה  באופן הלא מבוקר שבו אנשים מתנהלים אל מול הטכנולוגיה, מדוע נוצר המצב הזה ואיך ניתן להימנע מהידרדרותו.
שיאו של הערב היה בעת שהוצג רעיון הקמת האיגוד ע"י דני בירן, סופר, בלוגר ומורה דרך, שדיבר על הצורך והחשיבות בהקמת איגוד כתבי הבלוגים של ישראל.
בכנס הוצגו גם אפשרויות שיתופי הפעולה עם גופים מסחריים שונים שנתנו את חסותם לאירוע בהם חברת לופה וחברת Jet Server, אשר מציעות גם הטבות אטרקטביות לחברי האיגוד.

הישארו מעודכנים והירשמו לקבלת עדכונים מאיתנו:

אל תפספסו את האירועים הקרובים שלנו והירשמו כבר עכשיו